Яка сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної машини, якщо вона підігріває 5 кг

води від 20 до 80 °С за 12 хв? Напруга в мережі 220 В, ККД нагрівника 85 %

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Анна.

Ответ:

Дано:

m=30  кг

T1=24°С

T2=90°С

с=4200 Дж/кг*С

t=15 хв = (15*60) =900 c

ККД нагрівника %.=85 0.8

U=220 B

-------------

I  - ?

 

Решение:

Q=cm(T2-T1) ;

полезная мощность Pп =cm(T2-T1) / t

полная мощность     P = U*I

ККД = Рп / Р = cm(T2-T1) / t  / U*I

сила струму I = cm(T2-T1)/ (U*t*ККД)

I = 4200*30*(90-24)/ (220*900*0.9) = 46.6 A = 47 A

Ответ 46.6 A = 47 A