На скільки видовжиться пружина з жорсткість 500 H/м під час піднімання вантажу вертикально вгору

масою 2 кг. даю 30 балов, срочно! 1!1!1

Ответы на вопрос

Отвечает Шилина Алина.

Ответ:0.2 м

Объяснение:F пруж=kx2

Fтяж=mg

Fтяж=Fпруж

mg=kx2

x2=mg/k=2 × 10 /500=0.04

x=0.2 m