З яким прискоренням рухається тіло, якщо протягом 2 с швидкість його руху збільшується від 4 м/с до

10 м∕с?Помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Аликенко Виктория.

Ответ:

a=3m/c2

Объяснение:

a=(v-v0)/t                   a=(10m/c-4m/c)/2 c=3m/c2