Скільки часу тривало гальмування поїзда, якщо швидкість його руху зменшилася від 18 м/с до 12 м/с,

а модуль прискорення поїзда під час гальмування дорівнював: a=0,2м/с² С объяснением!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кильметова Элиза.

Ответ: 30c

Объяснение:

a=∆v/t

∆v=різниця швидкостей=18-12=6

t=∆v/a=6/0,2=30c