Визначте силу струму під час електролізу, якщо за 20 хв на катоді, виділилося 990 мг міді. *


Ответы на вопрос

Отвечает Прилепина Даша.

Объяснение:

Дано: Δt= 20 мин=1200 с, m=990 мг=990*10⁻⁶кг, k=0,33*10⁻⁶ кг/Кл

Найти: I

По закону электролиза: m=k*I*Δt, I=m/k*Δt

I=990*10⁻⁶/0,33*10⁻⁶*1200 = 2,5 А

Ответ: 2,5А