Електродвигун розвиває потужність 150 Вт. За скільки часу такий двигун виконає роботу 300 кДж?

Электродвигатель развивает мощность 150 Вт. Как долго этот двигатель выполняет работу 300 кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Chemeris Oleg.

Ответ:

За 33 хвилини (2000 сек)

Объяснение:

Тут головне слово робота.

Робота в фізиці позначається через букву А.

P  - потужність,  t - час роботи

А = P * t

P = 150ВТ ,   A = 300 кДж = 300.000 Дж

З формули А = P * t  виводимо невідоме t

t = \frac{A}{P}

Підставляємо:

t = \frac{300000}{150} = 2000 с ,

або в хвилинах :

t = \frac{2000}{60} = 33,33 хв

На малюнку формула та її величини в самом низу посередині.