Електромотор виконує роботу 16кДж.Сила струму в моторі 11А.напруга 15В.Знайти час, за який

виконувалась робота. Решение обязательно. 8 класс. Физика.

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Алексей.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

A = 16 кДж = 16000 Дж

I = 11 A

U = 15 В

t - ?

A = I * U * t

t = A / (I * U) = 16000 / (11 * 15) = 16000 / 165 ≈ 97 с