На тіло об'ємом 0,002 м3 діє виштовхувальна сила 0,016 кН . Яка густина рідини в занурене тіло


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Яна.

Ответ:

Дано

V=0,002 м3

F=0,016кН

p-?

Решение

F=pgV

p=F/gV

p=0,016*10^3/10*0,002=800 кг/м3

Данная плотность жидкости (800кг/м3)-спирта, нефти или керосина.

Ответ :р=800кг/м3

Ответ:p=800 кг/м3