1. Визначити, на яку максимальну висоту підніметься камінь, кинутий вертикально вгору з поверхні

землі зі швидкістю 30 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Казак Анастасия.

Ответ:

45м/с

Объяснение:

v0=30м/с

v=0м/с

Ep=mgh

Ek=mv²/2

Ep=Ek

mgh=mv²/2

h=v²/2g=900/20=45м/с