3. З гвинтівки, яка знаходиться на висоті 4 м від поверхні землі, у горизонтальному напрямі був

зроблений постріл. Визначити дальність польоту кулі, якщо її горизонтальна швидкість при пострілі 1000 м/с. Скільки часу куля перебувала в польоті?

Ответы на вопрос

Отвечает Вирстюк Саша.

Ответ:

по оси 0у падает равноускоренно у=gt²/2= 4 м, откуда время падения (полета) t=√(2*4/10)=0.895с.

по оси 0х движение равномерное: L=1000*0.895=895 м