Ескалатор підняв людину на висоту 3м, виконавши при цьому роботу 2,4кДж. Знайти масу людини.


Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Алёна.

Ответ:

80 kg

Объяснение:

A=dEp

Ep0=0

A=Ep

A=mgh

m=A/gh

m=2400/(10*3)=80 (kg)