экскаватор підняв людину m=80 кг виконавши роботу 0,8 кДж. на яку висоту будо піднято людину? Як

змінилася її Еп​

Ответы на вопрос

Отвечает Умнов Миша.

Ответ:

Дано:

A=0,8кДж=800Дж

m=80кг

g=10Н/кг

Знайти: h

Розв'язання:

A=mgh

h=A/mg

h=800/(10×80)= 1м