З якою силою діє однорідне магнітне поле, індукція якого 50 мТл, на провідник завдовжки 10 см

розташований під кутом до силових ліній при силі струму 1 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Олексій.

Ответ:

B=0.05 Тл    L=0.1 м

F=I*B*L*sinα=1*0.05*0.1*0.5=2.5*10^-3 H    

2.5 мН

Объяснение: