СРОЧНО З якою силою діє однорідне магнітне поле, індукція якого 50 мТл, на провідник завдовжки 10

см розташований під кутом 90градусів до силових ліній при силі струму 1 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Зубарева Екатерина.

Дано: В=50*10⁻³Тл;  L=0,1 м;  α=90°C;  I=1 A;  Famp - ?

------------------------------------------------------------------

Fампера=B*I*L*sinα

Fa=50*10⁻³ * 1 * 0,1 * 1=5 * 10⁻³H=5 мН  -  это ответ.