З якою силою діє однорідне магнітне поле індукція якого 100 мТл на провідник завдовжки 15 см

розташований перпендикулярно до силових ліній при силі струму 240 мА

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Танечка.
Дано:
B = 100мТл = 100*10^-3 Тл;
L = 15 см = 0,15 м;
(a) = 90°;
I = 240 мА = 240*10^-3 А.
решение:

F = I*B*L* sin(a) - Формула силы Ампера .
F = 240*10^-3 А*100*10^-3 Тл*0,15 м*1 = 3600*10^-6 = 3,6 мН.
ОТВЕТ : F = 3,6 мН.