з якою силою діє однорідне магнітне поле індукція якого 150 мтл на провідник завдовжки 30 см

розташоваий під кутом 60 градусів ди силових ліній при силі струму 17 ампер

Ответы на вопрос

Отвечает Жуйкова Римма.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

B = 150 мТл = 0,150 Тл

L = 30 см = 0,30 м

α = 60°С

I = 17 A

____________

F -?

F = B·I·L·sin 60° = 0,150·17·0,30·0,866 ≈ 0,66 Н