Якої маси тіло підняли на висоту 10 м над Землею, якщо його потенціальна енергія дорівнює 1200 Дж?


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Ангелина.

Ответ:12 кг

Объяснение:

Дано:

Еп = 1200Дж

h = 10 м

g = 10 H/кг

m -?

Eп = m*g*h

m = Eп/g*h

m = 1200/ 10*10 = 12 кг