Визначити довжину хвилі світла, кванти якого мають таку саму енергію, як електрон, що пройшов

прискорюючу напругу 3,6 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимзянова Гузель.

Ответ:

Объяснение:

Энергия электрона:

W = e·U = 1,6·10⁻¹⁹ · 3,6 = 5,76·10⁻¹⁹ Дж                          (1)

Энергия фотона:

ε = h·c / λ = 6,63·10⁻³⁴·3·10⁸ / λ ≈ 1,99· 10⁻²⁵ / λ   Дж       (2)

Приравняем (2) и (1):

1,99· 10⁻²⁵ / λ = 5,76·10⁻¹⁹

λ = 1,99· 10⁻²⁵ /  5,76·10⁻¹⁹ ≈ 3,5·10⁻⁷ м     или    350 нм