Шегені 3м/с жылдамдықпен қабырғаға қаққан 0,4кг балғаның кинетикалық энергиясын анықта. А). 1,8Дж

В). 1Дж С).1,2Дж Д).1,6Дж Е).1,5Дж. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бураева София.
Ек =m*v квадрат/2
Ек=0,4*9/2=1,8дж