Тіло, масою 4 кг рухається зі швидкістю 2 м/с. Яка його кінетична енергія?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Елизавета.

Ответ: 8 Дж

Объяснение:

Е = mv^2/2 E= 4 кг × 2^2 м^2/ с^2 ÷ 2= 8 Дж