Тіло кинуте вертикально вниз з висоти 75 м зі швидкістю 10 м/с. у момент удару об землю мало

кінетичну енергію 1600 Дж. Визначити масу тіла і його швидкість у момент удару.

Ответы на вопрос

Отвечает Миллер Дарья.

Ответ:m(hg+v02/2)=E

m=1600/750+50=2кг

Объяснение: