Визначте роботу, яку треба виконати , щоб підняти з води залізну балку об'ємом 0,5 м^3 із глибини 5

м. помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Abdullaeva Aru.

m=p*V

A=m*g*h=p*V*g*h=7800*0,5*10*5=195 000 Дж=195кДж

Если из глубины водоема заполненного водой, то F=g*V(p-pж)

А=F*h=g*V*(p-pж)*h=10*0,5*(7800=1000)*5=170 000 Дж=170 кДж