6.В електричне поле напруженістю 200Н/Кл внесли заряд 10-7Кл. Яка сила діє на цей заряд?

7.Плоский конденсатор являє собою дві плоскі пластини площею 36 см2 між якими знаходиться слюдяна пластинка товщиною 1.4 мм. Чому дорівнює ємність конденсатора? Який заряд конденсатора, якщо напруга на ньому 300В?

Ответы на вопрос

Отвечает Мудрецов Богдан.

Дано:

Е=200 Н/Кл

q=10^-7 Кл

F-?

Решение

F=q*E

F=10^-7*200=2*10^-5 Н

Ответ :F=2*10^-5 H

_____________________

2)Дано

S=36*10^-4 м2

d=1,4 мм=0,0014 м

U=300 B

C-?

q-?

Решение

С=Е0*Е*S/d

C=(8,85*10^-12*7*36*10^-4)/0,0014=1593 000*10^-16=159,3 *10^-12 Ф

q=C*U

q=159,3*10^-12*300=47 790*10^-12=47,79*10^-9 Кл

Ответ :C=159,3 пФ. q=47,79 нКл