Сила 20H,що діє на тіло, виконало роботу 2,5 кДж.


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ярослава.

Дано

F=20 H

A=2500 Дж

S-?

Решение

А=F*S

S=A/F=2500/20=125 м

Ответ :S=125 м