Қуаты 20 кВт ,ПӘК і 80% кран массасы 2 т жүкті 0,5 мин ішінде көтеретін биіктікті анықта.

Сочноо!!!!!!!!! Даю 40баллов?!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирияк Алексей.

Ответ:

Берілгені

N=20 000 Вт

Пәк=0,8

m=2000 кг

t=30 c

h-?

Шешімі:

Пәк=mgh/N*t

h=Пәк*N*t/mg

h=0,8*20 000*30/2000*10=24 м

Жауабы :h=24м