Поможіть Ліфт масою 500 кг підіймається на висоті 15 м за 0,25 хв. Напруга на двігуні дорівнює

220 В, его ККД 80%. Який струм тече по обмотка двигуна?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Федор.

Дано:            СИ:                  Решение:

m=500кг                         1) η= Aп/А              

h=15м                                Aп= F*S, где F=mg, а S=h

t=0,25мин⇒ 15c              A=UIt

U=220B                            2) Получаем  η=mgh/UIt , тогда I=mgh/ηUt

η=80%       ⇒0,8              3) I= 500*9,8*15/0,8*220*15= 28 (А)

Найти:                          

I(ток)- ?                                     Ответ: 28 A