Помогите решить задачу по физике Вагонетка, маса якої 300 кг, рухається зі швидкістю 0,5 м/с. Її

наздоганяє зі швидкістю 1 м/с людина масою 70 кг та стрибає на неї. Визначте зміну швидкості вагонетки.

Ответы на вопрос

Отвечает Кищенко Валерия.

Ответ:

0,59 м/с

Объяснение:

По закону сохран имп    m1v1+m2v2=(m1+m2)v

300•0,5+70•1=(300+70)v

v=(150+70)/370

v=220/370=0,59 м/с