яка сила діє на елекрон, що рухається з швидкістю 2 помножити 10 у 8 степені м/с в магнітному полі,

індукція якого становить 5 помножити на 10 у 7 степені Тл? Заряд електрона 1,6 помножити 10 у 19 степені Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Кружкова Мария.

Ответ:

Объяснение:

F = e·B·V

F = 1,6·10⁻¹⁹·5·10⁻⁷·2·10⁸ = 1,6·10⁻¹⁷ Н