В кожному з двох паралельних провідників сила струму становить 100А. Визначити відстань між ними,

якщо при їх взаємодії на відрізок провідника довжиною 75 см діє сила 50 мН? Пожалуйста помогите !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Распопов Егор.

Ответ:

по формуле силы Ампера

а=μ0*I1*I2*L/2πF = 4π*e-7*100*100*0.75/(2π*50e-3) = 1.5e-3/50e-3= 0.03 м