Яка частина реактивного кобальту ропадається за 20 діб, якщо період його напіврозпаду ствновить 72

доби?

Ответы на вопрос

Отвечает Левченкова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 20 дней

T = 72 дня

________

N/N₀ - ?

Число распавшихся атомов:

N = N₀·(1 - 2^ (-t/T)

Тогда:

N / N₀ =  (1 - 2^(-t/T)

N / N₀ = 1 - 2^(-20/72)

N / N₀ = 1 -0,875

N / N₀ = 0,125        или    12,5 %