ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! Знайдіть величину точкового заряду, якщо напруженість електричного поля, яке він

створює на відстані 30см, дорівнює 600Н/Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Айкенов Айдос.

Дано

r=30см=0,3 м

E=600 Н/Кл

q-?

Решение

Е=κ*q/r^2

q=E*r^2/k

q=600*(0,3)^2/9*10^9=6*10^-9 Кл=6 нКл

Ответ :q=6 нКл