Яка концентрація молекул газу якщо він складається з 3*1022 молекул і займає об'єм 3л


Ответы на вопрос

Отвечает Кукушкин Слава.

Ответ: n0=10^25

Объяснение: Дано: N=3*10^22, V=3л.

Найти: n0=?

Решение: 3л=3*10^-3 м3, n0=N/V,

n0=3*10^22/3*10^-3=10^25.

Ответ: n0=10^25.