Який тиск має газ, якщо в кожному кубічному сантиметрі його міститься 10⁶ молекул, а температура 87

°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсекова Нарима.

Ответ:

дано:

v=1 куб. см =1*10^-6 м^3

n= 10^ 6

t= 87 , t=273+87=360 k

p-?

p=nkt, n=n/v, p=nkt/v=10^6* 1,38*10^-23*360/1*10^-6= 497*10^-11 па= 5*10^-9 па.

ответ: 5*10^-9 па.