На провідник довжиною 10 см , сила струму в якому 1 А магнітне поле діє з силою 0,1 Н. Визначте

індукцію магнітного поля, якщо провідник перпендикулярний до силових ліній поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Юхновец Лиза.

Ответ: 1Тл

Объяснение:

На допомогу прийде Закон Ампера

F = I*B*L*sin a

B = F/I*L*sin a

B - індукція магнітного поля

F - сила магнітного поля, яка діє на провідник

І - струм

L - довжина

В умові вказано, що провідник знаходиться перпендикулчрно до ліній магнітного поля, тобто під кутом 90 градусів, синус кута 90 = 1

Підставляємо всі данні до формули, яку вивели з основної формули Закону Ампера

В = 0,1Н / 1А*0,1м*1 = 1Тл