В цепи с последовательно соелиненным резистром R и ёмкостью C, определить реактивное сопротивление

Xc, если вольтметр показывает входное напряжение U=200В, ваттметр P=640вт, амперметр I=4 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Окулов Костя.

Ответ:

Реактивний опір Хс=250 ом

Объяснение:

В схемі є активний опір R та реактивний опірХс(конденсатор), ватметр показує  активну потужність(за умовою задачі)  не враховуючи реактивну потужність розсіювання на конденсаторі.Амперметр в колі показав нам 4 а, це сумарний струм (активний +реактивний) , вирахувавши реактивний струм(струм розсіювання на конденсаторі і знаючи вхідну напругу, знайдемо реактивний опір.

I=640/200=3.2 a  тоді реактивний струм на конденсаторі буде 4-3,2=0,8а,

R реактивне або Хс=U/Xc=200/0.8=250 om