Срочнооо. який загальний опір двох провідників опорами 20 Ом, з'єднаних послідовно і паралельно?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Оля.

Відповідь:

Послідовно: 40 Ом ; Паралельно: 10 Ом

Пояснення:

1) Послідовне підключення:

За формулою R(заг.) = R₁ + R₂ + Rn...

В нашому випадку 2 провідника ⇒ R(заг.) = R₁ + R₂

R(заг.) = 20 + 20

⇒ R(заг.) = 40

2) Паралельне підключення:

За формулою  \frac{1}{R} =  \frac{1}{R1}+ \frac{1}{R2} + \frac{1}{Rn}...

В нашому випадку 2 провідника ⇒ \frac{1}{R} = \frac{1}{R1}+ \frac{1}{R2}

1/R(заг.) = 1/20+1/20

1/R(заг.) = 2/20

⇒ R(заг.) = 10