ЕРС акумулятора 2 В. Напруга на затискачах при струмі в колі 2000 мА дорівнює 1,84 В. Знайти

внутрішній опір акумулятора і опір зовнішнього кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Радзієвська Світлана.

Ответ:

Объяснение:

1)

Падение напряжения внутри источника тока:

ΔU = ЭДС - U = 2 - 1,84 = 0,16 А

2)

Ток:

I = 2 000 мА = 2 А

3)

Внутреннее сопротивление:

r = ΔU / I = 0,16 / 2 = 0,08 Ом

4)

Внешнее сопротивление:

R = U / I = 1,84 / 2 = 0,92 Ом