. Яка напруга на кінцях провідника, опір якого дорівнює 20 Ом, а сила струму, що протікає,

становить 0,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Маша.

Сила тока в проводнике прямо пропорциональна напряжению на его концах и обратно пропорциональна его сопротивлению:

            \displaystyle I=\frac{U}{R}

Тогда:

            \displaystyle U=I\cdot R=0,5\cdot20=10 \ (B)