Знайдіть шкидкість поширення світла у склі, якщо абсолютний показник заломлення скла 1,5. 1. 300

Мм/с 2. 100 Мм/с 3. 400 Мм/ с 4. 200 Мм/с

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Софья.

Ответ:

4. 200 Мм/с

Объяснение:

V=C/n

V=300000/1.5=200000 м/с