Розрахувати додатковий опір для вольтметра з номінальною напругою 50В і опором 200 Ом, які

необхідні для збільшення вимірюваної напруги до 200 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Савенко Яна.

Ответ:

600 Ом

Объяснение:

U=50В

r=200 Ом

U2= 200 В.

R=?

ток вольтметра

I=U/r=50 / 200 = 0.25A

I=U2 / (R+r)

R=(U2/I) - r = (200/0.25) - 200 = 600 Ом