До джерела струму з ЕРС 2,2 В і внутрішнім опором 0,5 Ом, під’єднали електри- чну лампочку з

опором 8,3 Ом. Яка сила струму в колі.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ЭДС = 2,2 В

r = 0,5 Ом

R = 8,3 Ом

__________

I - ?

Закон Ома для полной цепи:

I = ЭДС / (R+r)

I = 2,2 / (8,3+0,5) = 2,2 / 8,8 = 0,25 A