Газ одержав кількість теплоти 400 Дж, його внутрішня енергія збільшилась на 300 Дж. Чому дорівнює

робота, виконана газом? Вирішити. А. 100 Дж; Б. 700 Дж; В. 300 Дж;

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Алёна.

Ответ:

А=Q-U=400-300=100 Дж