Калориметр містить лід масою 2кг за температури -15*С. Визначте кількість теплоти, яку треба

передати льоду, щоб перетворити його на воду з температурою 8*С. питомі теплоємності льоду та води Сл=2,1 кДж/кгК ; Св=4,2 кДж/кгК, питома теплота плавлення льоду 331кДж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Семенович Евгений.

Ответ:

Объяснение:

1)

Нагреваем лед до температуры плавления (0°С):

Q₁ = c₁·m (t₂ - t₁) = 2 100·2·(0 - (-15)) = 63 000 Дж

2)

Плавим лед:

Q₂ = λ·m = 331 000·2 = 662 000 Дж

3)

Нагреваем воду, полученную из растаявшего льда:

Q₃ = c₃·m·(t₃ - t₂) = 4 200·2· (8 - 0) = 67 200 Дж

4)

Общее количество теплоты:

Q = Q₁ + Q₂ + Q₃ = 63 000 + 662 000 + 67 200  ≈ 790 000 Дж

или  790 кДж

Отвечает Пух Никита.

Відповідь:

Пояснення:

Q=Q1+Q2+Q3, де

Q1 - кількість теплоти, передана на підігрів льоду

Q2 - кількість теплоти, витрачена на розтоплення льоду

Q3 - кількість теплоти, потрачена на підігрів води

Q=C1*m*t1+L*m+C2*m*t2=2100*2*15+331000*2+4200*8*2=792200 Дж