Якої довжини має бути мідний провідник перерізом 3,4 мм 2 , щоб при напрузі 0,3 кВ сила струму

була 500 мА? Питомий опір міді ρ=0.017

Ответы на вопрос

Отвечает Хисматова Дарина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 3,4 мм²

U = 0,3 кВ = 300 B

I = 500 мА = 0,5 А

ρ = 0,017 Ом·мм²/м

______________

L - ?

1)

Сопротивление проводника:

R = U / I = 300 / 0,5 = 600 Ом

2)

Длину проводника находим из формулы:

R = ρ·L / S

L = R·S /  ρ = 600·3,4 / 0,017 = 120 000 м   или  120 км