За який час підйомний кран піднімає вантаж масою 5,0т на висоту 3,0 м, якщо струм в

електродвигуні 60 А при напрузі 220 В? ККД крана 80%.

Ответы на вопрос

Отвечает Мулярчик Дима.

Ответ:

мощность на валу двигателя Р=220*60*0.8= 10560 Вт, мощность для подъема требуется Рп=А/t=5000*10*3/t, Р=Рп, тогда t=150000/10560=14.2с