Определите вес полого алюминиевого куба, если толщина стенок 1 см, а объём полости равен 27 см3.

Плотность алюминия 2700 кг/м3, g=10 Н/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Алибекова Мадина.

Відповідь:

2.646 Н

Пояснення:

Об'єм порожнини можна знайти за формулоюV= a^3 де a-довжина ребра порожнини порожнини, тому можемо знайти довжину ребра порожнини а=(V)^1/3=\sqrt[3]{27} см=3 cм

Тоді  довжина зовнішньої грані 3 см+2*1 см=5 см, а об'єм обчислюємо за попередньою формулою V1=125 см^3

Тоді об'єм матеріалу, з якого виготовлений куб знаходимо відніманням об'єму порожнини куба від повного об'єму куба. Тоді V2= V1-V=125 см^3-27 см^3=98 см^3.

Масу куба знаходимо за формулою m=ρV2=2.7 г/см^3*98см^3=264.6 г=0.2646 кг

Вагу тіла знаходимо за формулою P=mg=2.646 Н