срочно! на якій висоті над землею прискорення вільного падіння зменшиться в 4 рази? (если можете в

кратце объясните,пожалуйста)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мин Маша.

Ответ:

6400 км

Объяснение:

go=G*M/R²   (R=6400 км - радиус Земли)

g=G*M/(R+h)²

go/g=4=(R+h)²/R²

2*R=R+h

h=R

===================