Через 10с рівноприскореного руху з певною початковою швидкістю кулька набула швидкості 10м/с. Яку

відстань пройде кулька за 20с цього руху.?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t₁ = 10 c

V₀

V₁ = 10 м/с

t₂ = 20 с

____________

S₂ - ?

1)

Находим ускорение:

a = (V₁ - V₀) / t₁ = (10-V₀) / 10 = 1 - V₀/10

2)

S₂ = V₀·t₂ + a·t₂²/2 = V₀·20 + (1 - V₀/10)·20²/2 =

= 20·V₀ + 200 - 20·V₀ = 200 м