Два тіла однакової маси знаходяться на віастані 100 м і взаємодіють з сплою 166.75 мН. Визначити

масу тіл. Гравітаційна с G -667x10 мк Tіла внажати матеріальними точками.

Ответы на вопрос

Отвечает Вревский Егор.

Ответ:

5*10⁶ кг

Объяснение:

Запишем закон всемирного тяготения:

\displaystyle F=G\frac{m^2}{R^2}

Выразим отсюда массу одного из тел:

\displaystyle m=R\sqrt{\frac{F}{G} } =100\sqrt{\frac{166.75*10^{-3}}{6.67*10^{-11}}}=5*10^6 кг.