Вкажіть початкову абсолютну температуру газу, якщо її збільшення у 1,5 разів відповідає підвищенню

температури за шкалою Цельсія у 3 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Макар.

1.5T - 273 = 3*(T - 273)

2*273 = 1.5 T

T = 364 K